راهکارهای آزمایشگاه

چه در صنایع شیمیایی، فرآوری مواد غذایی یا صنایع دارویی، برخی از محیط‌های آزمایشگاهی برای برچسب‌های چاپی مشکلاتی ایجاد می‌کنند، تاحدی‌که از نظر شناسایی و ردیابی محصولات و نمونه‌ها غیر قابل‌استفاده می‌شوند.

چاپ سفارشی

چاپ انتقال حرارتی با قابلیت چاپ برچسب، انعطاف‌پذیری لازم را برای علامت‌گذاری انواع داده‌های شناسایی و ردیابی محصولات مورداستفاده در آزمایشگاه‌ها فراهم می‌کند. ریبون های انتقال حرارتی چاپ بسیار دقیق بارکد و داده‌های شناسایی را حتی در کوچک‌ترین برچسب‌هایی که اغلب برای لوله‌های آزمایش، اسلایدهای میکروسکوپ و فلاسک استفاده می‌شوند، ارائه دهند. طیف گسترده‌ای از جوهر ریبون های انتقال حرارتی موجود، آزمایشگاه‌ها را قادر می‌سازد تا از نظر کیفیت چاپ و دوام، یک راه‌حل سازگار با شرایط خود را پیدا کند.

ریبون های اینکانتو برای برچسب‌های آزمایشگاهی

جوهرهای ریبون وکس رزین در گروه‌های ®APR® APX انعطاف‌پذیری چاپی خوبی را برای علامت‌گذاری شخصیت‌های کوچک و بارکدهای افقی، عمودی، 2 بعدی و دیتا ماتریکس ارائه می‌دهند. ریبون های ®APR عملکرد بالایی را هم بر روی برچسب های کاغذی و هم فیلم‌های مصنوعی ارائه می‌دهند و کاملاً مناسب محصولات تحت کنترل مکرر هستند اما در معرض مواد شیمیایی نیستند. جوهر ریبون های رزین در گروه AXR بهترین کاربرد برای شرایط آسیب‌پذیری سخت است. آنها در ترکیب با برچسب‌های مصنوعی، ترکیبی بهینه از کیفیت و دوام را ارائه می‌دهند. ریبون های ®AXR نیازهای مقاومتی محصولات با چرخه عمر طولانی را به نحوی برآورده می‌کنند که در شرایط دست زدن‌های مکرر قرار داشته و در دماهای بالا نگهداری یا استریل شده و یا در تماس با مواد شیمیایی هستند. ریبون های اینکانتو با مقررات مربوط به فلزات سنگینRoHS مطابقت دارند. هیچ ماده ای با نگرانی زیاد ندارند REACH. این ریبون ها کاربران را قادر می سازد تا از مقررات تماس با مواد غذایی اروپا (1935/2004/EC) و ایالات متحده FDA پیروی کنند. این گروه برای چاپ برچسب های قرمز و سیاه مطابق استانداردGHS ایده آل هستند.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Food Contact USA
null
Marine shipping (BS5609)

null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe
null
Print durability (UL)
null
Drug Master File

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

ظرافت چاپ مناسب برای فونت‌های کوچک و بارکد


سطوح مقاومت مناسب برای محیط‌های با عملکرد سخت