راهکارهای اجزاء الکتریکی

برچسب‌هایی که تحت شرایط آزمایش قرار می‌گیرند.

خواه یک دیسک سخت رایانه، خواه یک شارژر لپ‌تاپ یا یک ترانسفورماتور برای یک دستگاه الکتریکی. شناسایی این قطعات و قابلیت ردیابی در مراحل مختلف تولید، تعمیر و بازیافت را تضمین می‌کند. با استفاده از فناوری انتقال حرارتی، هر مؤلفه‌ای را می‌توان به‌صورت جداگانه با بارکد، شماره سریال، هشدارهای کاربر، نمادها و علائم، حتی در یک برچسب از پیش چاپ شده را شناسه گذاری کرد. برخی از شرایط استفاده از برچسب‌های این محصولات به‌ویژه برای مواد چاپی آسیب وارد می‌کنند و ممکن است خوانایی اطلاعات را به خطر بیندازند: سایش، خراشیدن، گردوغبار، گرما، قرارگرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش و غیره. فناوری انتقال حرارتی ترکیبی از برچسب و جوهر را ارائه می‌دهد که قادر به پاسخگویی به تقاضاهای هر محیط با برنامه خاص است.

ریبون های اینکانتو برای اجزای الکتریکی و لوازم جانبی

ریبون های رزین اینکانتو از گروه AXR بهترین گزینه برای پاسخگویی به خواسته‌های کیفیت چاپ و دوام هستند. آنها سازگاری بسیار بالایی با برچسب‌های مصنوعی (مانند پلی‌استر، پلی‌آمید و پلی پروپیلن) دارند که به‌طورکلی برای برچسب زدن اجزای الکتریکی و لوازم جانبی استفاده می‌شوند. تراکم جوهرهای سیاه همچنین باعث می‌شود که برچسب سفید به‌گونه‌ای پوشانده شود که اطلاعات به‌صورت کاملاً برجسته دیده شود. برای چاپ بر روی برچسب‌های سیاه، اینکانتو طیف وسیعی از جوهرهای سفید، رنگی، نقره‌ای و طلایی را ارائه می‌دهد. در محدوده ریبون های انتقال حرارتی اینکانتو، راه‌حل‌هایی برای انطباق با دستورالعمل‌های اتحادیه اروپا 2011/65/EC (RoHS) and 2002/96/EC (WEEE) ، و همچنین رفع محدودیت‌های ترکیبات هالوژن و استاندارد UL بر روی برچسب چاپ شده برای دوام بیشتر وجود دارد.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Food Contact USA
null
Marine shipping (BS5609)

null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe
null
Print durability (UL)
null
Marking electronic equipment
null
Electronic assemblies

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

جوهرهای فاقد مواد هالوژنه


مقاومت در برابر استفاده شدید و گرما


جوهرهای فاقد مواد هالوژنه