راهکارهای بسته بندی مواد غذایی منجمد

یک راهکار چاپ با مقاومت ثابت شده در برابر سرما انتخاب کنید.

تولید و بسته‌بندی در سراسر زنجیره سرد برای محصولات منجمد، اطلاعات چاپ شده را تحت فشارهای قابل‌توجهی قرار می‌دهد و به طور بالقوه خوانایی را به خطر می‌اندازد. در این شرایط سخت، فناوری انتقال حرارتی یک راه‌حل با عملکرد بالا برای چاپ اطلاعات متغیر ارائه می‌دهد.

  • برخی از چاپگرهای انتقال حرارتی می‌توانند در خط تولید یا بسته‌بندی ادغام شده و در محیط‌های سرد کار کنند.
  • مطابق با این شرایط و نیازهای برچسب مناسب به توان بالای چاپ، می‌توان با سرعت حداکثر 1 متر در ثانیه چاپ با کیفیتی را امکان‌پذیر نمود، چه با تنظیمات متناوب و چه در حالت مداوم.
  • ریبون های انتقال حرارتی کیفیت چسبندگی بسیار خوبی برای انواع بسته بندی های با فیلم مصنوعی را حتی در حالت از قبل چاپ شده دارند.

چاپ با کیفیت برای اطلاعات با ماندگاری بالا

چاپ به روش انتقال حرارتی قادر است انواع نشان‌ها، اعداد و کاراکترها را با تکمیل تصویری خوب و سطح مقاومت مناسب برای محیط تولید و استفاده از محصول، علامت‌گذاری کند. برای جلوگیری از پاک شدن تاریخ انقضا یا شماره ردیابی از بسته‌بندی، باید یک ریبون انتقال حرارتی انتخاب شود که مقاومت در برابر یخ‌زدگی، سایش، دست زدن و غیره را ارائه دهد.

ریبون های اینکانتو برای بسته‌بندی محصولات منجمد

جوهر ریبون های وکس رزین در گروه های ®APR یا ®APX برای چاپگرهای نزدیک لبه بهترین ترکیب کیفیت چاپ ، سرعت و هزینه را ارائه می دهند ، در حالی که جوهر ریبون های رزین در گروه ®AXR از نظر دوام مناسب ترین برنامه های کاربردی هستند. جوهر ریبون های اینکانتو همچنین در رنگ‌های سفید، متالیک و رنگ‌های متنوع برای چاپ روی فیلم‌های بسته‌بندی موجود است. ریبون های اینکانتو، تولیدکنندگان را قادر می‌سازد تا از مقررات اروپای (1935/2004/EC) و الزامات FDA ایالات متحده پیروی کنند.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Food Contact USA
null
Marine shipping (BS5609)

null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe
null
Print durability (UL)
null
Drug Master File

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

چاپ‌هایی که در برابر تغییرات دما مقاومت دارند.


چاپ روی فیلم‌های بسته‌بندی از قبل چاپ شده


جوهرهایی که در برابر سایش بسته‌بندی مقاومت می‌کنند.