راهکارهای بسته بندی مواد غذایی گرم

یک فناوری مناسب برای بسته‌بندی صنعتی

در هنگام بسته‌بندی محصولات غذایی گرم مانند سس‌ها و غذاهای آماده، گرما از طریق فیلم بسته‌بندی پخش می‌شود و بنابراین می‌تواند جوهر را خرد، ذوب یا پاک کند.
این محدودیت با سرعت زیاد خطوط بسته‌بندی خاص که نیاز به استفاده از جوهری با قابلیت خشک شدن سریع دارند را تقویت می‌شود. فناوری انتقال حرارتی یک راه‌حل چاپ با عملکرد بالا برای علامت‌گذاری با کیفیت بالا ارائه می‌دهد.

  • چاپگرهای انتقال حرارتی خاص می‌توانند در خط تولید یا بسته‌بندی ادغام شوند و قادر به کار در محیط‌های گرم و مرطوب هستند.
  • مطابق با نیازهای با توان بالا، چاپ با سرعت حداکثر 1 متر در ثانیه، چه در حالت متناوب و چه در حالت پیوسته، امکان‌پذیر است.
  •  جوهرهای انتقال حرارتی کیفیت چسبندگی بسیار خوبی برای انواع بسته‌بندی‌های پلاستیکی، حتی از قبل چاپ شده دارند.پلاستیکی، حتی از قبل چاپ شده دارند.

چاپ با کیفیت برای اطلاعات بادوام

چاپ انتقال حرارتی قادر است انواع آرم‌ها، متن و اعداد را با پایان بصری خوب و سطح مقاومت مناسب برای محیط تولید و استفاده از محصول، علامت‌گذاری کند. برای جلوگیری از خدشه بر تاریخ انقضا یا هرگونه اطلاعات ردیابی مواد غذایی، باید جوهر انتقال حرارتی انتخاب شود که بتواند در برابر گرما، بخار، سایش و جابه‌جایی مقاومت کند.

ریبون های اینکاتو برای بسته‌بندی محصولات گرم

برای بسته‌بندی‌های مورداستفاده در محصولات گرم، جوهرهای رزین از گروه‌های AXR®600 ، AXR®800 و AXR®900 برای چاپگرهای نزدیک لبه توصیه می‌شود. به لطف وضوح چاپ، اطلاعات کاملاً خوانا است درحالی‌که چسبندگی زیاد جوهر به سطح فیلم بسته‌بندی از پراکنده شدن جوهر به دلیل گرما جلوگیری می‌کند و از تخریب چاپ جلوگیری می‌کند. ریبون های اینکانتو تولیدکنندگان را قادر می‌سازد تا از مقررات اروپایی (1935/2004/EC) و الزامات FDA ایالات متحده پیروی کنند.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Food Contact USA
null
Marine shipping (BS5609)

null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe
null
Print durability (UL)

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

جوهرهایی که در برابر افزایش دما مقاومت می‌کنند.

چاپ روی فیلم‌های بسته‌بندی از قبل چاپ شده