راهکارهای تجهیزات پزشکی

اطلاعات حساس در محیط‌های آسیب‌پذیر

در طول عمر محصول، اطلاعات شناسایی و ردیابی در معرض اشکال مختلفی از آسیب‌هایی است که می‌تواند خوانایی اطلاعات را تحت تأثیر قرار دهد:

  • برخی از تجهیزات استریل مانند اتوکلاو، جوهرهای چاپ را در معرض آسیب شدید قرار می‌دهد، رطوبت را با دمای بالا ترکیب کرده و این شرایط باعث پاک شدن اطلاعات در هنگام تماس با محصولات دیگر یا هنگام حمل‌ونقل می‌شود.
  • در محیط‌های بیمارستانی، استفاده از محلول‌های الکلی در حین مراقبت از بیمار ممکن است باعث ازبین‌رفتن مواد چاپ شده بر روی برچسب دستگاه‌های پزشکی به دلیل دست زدن به برچسب شود.

مطابقت با مقررات برچسب‌گذاری

به‌عنوان‌مثال در ایالات متحده آمریکا، سیستم UDI شناسایی دستگاه منحصر به فرد برای هر دستگاه پزشکی به یک کد قابل ردیابی ، بارکد و نمایش مشخصات محصول روی برچسب نیاز دارد. چاپ به روش انتقال حرارتی، چاپ بر روی برچسب‌ها را با انواع بارکد، آرم، شکل محصول و سایر فونت‌های کوچک امکان‌پذیر می‌کند. قابلیت انعطاف‌پذیری تضمین شده برای تولیدکنندگان دستگاه‌های پزشکی. تولیدکنندگان دستگاه‌های پزشکی که مایل به فروش محصولات خود در ایالات متحده هستند، باید یک نمونه بسته‌بندی و برچسب مربوط به آن را به FDA ارسال کنند تا ایمنی تمام اجزای محصول، از جمله جوهر چاپ، تأیید شود. شرکت آرمور با در دسترس قراردادن اطلاعات ترکیب جوهر در اختیار FDA از کاربران این منطقه پشتیبانی می‌کند.

ریبون های اینکاتو برای تجهیزات پزشکی

ریبون های رزین گروه ®AXR بهترین ترکیب کیفیت چاپ و مقاومت را ارائه می‌دهند. جوهرهای اینکانتو با برخی از سخت‌ترین مقررات بهداشتی مرتبط با انسان‌ها مطابقت دارند:

  • بدون فلزات سنگین (2002/95/EC)
  • مناسب برای تماس با مواد غذایی مطابق با استاندارد اروپایی (1935/2004) و سازمان غذا و دارو آمریکا
  • بدون ترکیبات بی فنول از نوع A و S
  • بدون SVHC REACH

جوهرهای پایه رزین از گروه ®AXR با برچسب‌های ساخته شده از کاغذهای روکش‌دار، فیلم‌های مصنوعی و منسوجات، از جمله مواد تخصصی استفاده شده در فرایندهای استریل منسوجات مانند ®Tyvek سازگار هستند.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Food Contact USA
null
Marine shipping (BS5609)

null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe
null
Print durability (UL)
null
Drug Master File

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

ایدئال برای ردیابی سیستماتیک دستگاه‌ها


سازگاری ریبون ها با برچسب‌های کاغذی و مصنوعی


جوهرهایی با شماره پرونده‌های اصلی دارو