راهکارهای جعبه بسته بندی

برچسب‌ها و بارکدهای شناسایی جعبه محصول

در بسیاری از صنایع، جمع‌آوری، حمل‌ونقل، ذخیره‌سازی و توزیع محصولات با استفاده از جعبه‌های پلاستیکی یا چوبی انجام می‌شود. محصولاتی مانند غذاهای فرآوری شده، قطعات خودرو، داروسازی، باغداری، منسوجات و غیره. اطلاعات متغیر چاپ شده بر روی برچسب‌های جعبه برای شناسایی محتویات و رهگیری آنها به یک مکان خاص بسته به موقعیت در زنجیره تأمین استفاده می‌شود. یک بارکد ناخوانا یا شماره بچ کمرنگ می تواند کل زنجیره تأمین را مختل نموده و حتی منجر به رد تحویل توسط مشتری شود.

محدودیت‌های چاپ برچسب جعبه

محیط‌های تولیدی، ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل که جعبه‌ها و محفظه‌ها در معرض استفاده قرار دارند می‌توانند در دوام و خوانایی پیام چاپی تأثیر داشته باشند. بخش‌های کشاورزی و باغبانی نیاز به چاپی دارند که در برابر رطوبت، دمای فضای باز و نور ماورا بنفش مقاوم باشد. شرایط ذخیره‌سازی و کار با جعبه‌ها در بخش تولید می‌تواند منجر به سایش برچسب شود. در خودرو و هوانوردی خطر آلوده شدن برچسب توسط مواد موجود در دستکش اپراتورها وجود دارد و سرانجام، استفاده مجدد از جعبه‌ها و محفظه‌ها در صنایع غذایی و دارویی نیاز به تمیزکاری و استریل با استفاده از مواد شوینده دارد. فناوری چاپ برچسب به روش انتقال حرارتی با تمام این شرایط سازگار است به شرطی که از مناسب‌ترین نوع برچسب و ریبون برچسب استفاده شود.

ریبون های اینکانتو برای چاپ برچسب جعبه و محفظه

ریبون های انتقال حرارتی اینکانتو می‌توانند برچسب‌های کاملاً خوانا را برای شناسایی و ردیابی محصولات جعبه‌ای چاپ کنند. ریبون های انتقال حرارتی اینکانتو از نوع ®AWR®/AWX سازگاری بسیار خوبی با برچسب‌های کاغذی سطح ابتدایی و انواع خاصی از کاغذهای روکش شده دارند. این ترکیب کاملاً رقابتی از نظر مقاومت برای محیط‌هایی با انتظارات کمتر توصیه می‌شود. ریبون های وکس رزین از نوع ®APR®/APX دوام چاپی پیشرفته و کیفیت برتر بر کاغذ روکش شده (مات یا براق) را تضمین می‌کنند. ریبون های رزین اینکانتو از نوع ®AXR بهترین راهکار برای محیط‌هایی با نیازهای ویژه از نظر مقاومت هستند.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Food Contact USA
null
Drug Master File
null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe
null
Print durability (UL)

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

قادر به چاپ بر روی طیف گسترده‌ای از انواع برچسب

مقاومت چاپ در برابر انواع آسیب‌زننده‌های فیزیکی و شیمیایی