راهکارهای شناسایی دام و طیور

از دوام چاپ در محیط سخت اطمینان حاصل کنید.

تگ های آویز هنگامی‌که روی گوش حیوانات قرار می‌گیرند، در شرایط محیطی بسیار آسیب‌پذیری قرار می‌گیرند که ممکن است شناسایی حیوان را به خطر بیندازد و مدیریت گله را تضعیف کند: قرارگرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش طولانی‌مدت، درجه حرارت شدید، یخ‌زدگی و باران، تماس با مواد دفعی، عرق، سایش و… . فناوری چاپ و جوهر ریبون باید از مقاومت کافی و متناسب با محیط زندگی حیوانات برخوردار باشند.

ریبون های اینکاتو برای علامت‌گذاری حیوانات اهلی

جوهرهای رزین مورداستفاده در ریبون های گروه ®AXR با برچسب‌های رویه فیلم مصنوعی که معمولاً برای علامت‌گذاری دام استفاده می‌شود سازگار است. پوشش عالی جوهر سیاه امکان چاپ حروف و شکل‌های بزرگ را فراهم می‌کند که بدون نیاز به نزدیک شدن به حیوان قابل خواندن است. جوهر ریبون های رزین همچنین بالاترین سطح مقاومت و دوام را در بین تولیدات شرکت ARMOR را دارند. جوهر تمام ریبون های انتقال حرارتی برای کاربردهای تماس با مواد غذایی مناسب هستند. الزامات اروپایی (1935/2004/EC) و استانداردهای FDA ایالات متحده برای سلامتی حیوانات خطری ندارند.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Print durability (UL)
null
Marine shipping (BS5609)

null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

مقاومت در برابر سایش و مواد مرتبط با فعالیت‌های دام


مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش


چاپ روی تگ‌های پلاستیکی