راهکارهای قطعات مکانیکی

چاپ مقاوم در برابر محیط‌های صدمه زننده

چه در حین تولید و چه در استفاده، قطعات مکانیکی تحت محدودیت‌های بسیار زیاد و بسیار متنوعی قرار می‌گیرند: چربی / روغن، گرما، سایش، لرزش، حلال‌ها، رطوبت، شرایط خارجی مانند قرارگرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش و… . مواد چاپی در معرض اشکال مختلفی از آسیب‌دیدگی قرار دارند که می‌تواند تا حد زیادی خواندن اطلاعات شناسایی و ردیابی قطعات را با مشکل مواجه نماید. بارکد پاک شده می‌تواند در طول چرخه عمر محصول از تولید، سرویس، گارانتی و بازیافت معضلاتی ایجاد کند.

ریبون های اینکانتو برای شناسه گذاری قطعات مکانیکی

فناوری چاپ انتقال حرارتی بدون هیچ‌گونه تردیدی، قادر به شناسه گذاری بر روی انواع قطعات از طریق چاپ انواع بارکد عمودی، افقی، 2 بعدی، دیتا ماتریکس، و غیره و همچنین علائم و متن هاست. جوهر با سطح مقاومت لازم برای محیط خاص استفاده از قطعات نیز دلیل مهم دیگری برای استفاده از این ریبون ها برای چاپ روی قطعات است. ریبون های انتقال حرارتی از گروه ®AXR بهترین راهکار برای تقاضای دوام چاپ بالا است. جوهر بر پایه رزین +AXR®7 با دوام بسیار بالا و خوانایی عالی، حتی برای فونت‌های کوچک و بارکد، چاپی عالی را تضمین می‌کند. با انواع کاغذ روکش شده و فیلم‌های مصنوعی سازگار است. در مواردی که مقاومت بالاتری به‌ویژه برای حلال‌ها موردنیاز است، محصولات بر پایه رزین AXR®8 و AXR®9 گزینه‌های پیشنهادی برای برچسب‌های مصنوعی هستند.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Food Contact USA
null
Marine shipping (BS5609)

null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe
null
Print durability (UL)
null
Marking electronic equipment
null
Electronic assemblies

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

چاپ مقاوم در برابر حلال و سایش


تضمین قابلیت ردیابی قطعات در طول چرخه عمر آن‌ها