لیبل کاغذی

عملکرد و جذابیت بصری بالا

نیاز شما چه به برچسب محصول با کیفیت بالا باشد و چه برچسبهای اطلاعاتی که به راحتی قابل چاپ باشند، ما مواد برچسب مناسب شما را داریم. تنوع بسیار بالای برچسب های کاغذی ما، نه تنها مواد چاپی خوبی را برای گرافیک های سطح بالا ارائه می دهند بلکه دارای طیف وسیعی از عملکردها مانند مقاومت در برابر حرارت، رطوبت یا اصطکاک هستند.

رویه های کاغذ روکش شده برای گرافیک های سطح بالا

برچسب محصولات اولین چیزی است که توجه مصرف کننده را به قفسه جلب می کند. کاغذ روکش دار می تواند با استفاده از فلورسنت های جذاب ، مواد رنگی ، ورقه ها ، کاغذهای فلزی و گزینه های براق، نمای برند شما را افزایش دهد. با قابلیت چاپ عالی برای گرافیک های سطح بالا ، مواد روی کاغذ روکش شده دوام و طول عمر برچسب را افزایش می دهند و مقاومت در برابر شرایط چالش برانگیز مانند رطوبت، گرما یا اصطکاک را نیز افزایش می دهند.

برای یافتن اطلاعات فنی دقیق تر در مورد مواد و رویه های کاغذ روکش دار ما کافیست تا لیست این محصولات را مطالعه و یا از کمک کارشناسان ما استفاده نمایید.

رویه های کاغذ بدون روکش برای چاپ عالی

زیبایی شناسی باید با الزامات عملکردی همراه باشد. با انتخاب مواد کاغذی بدون روکش ، ظاهری ساده و طبیعی برای محصولات گران قیمت مانند نوشیدنی های ارگانیک یا لوازم آرایشی ایجاد کنید. مواد کاغذی بدون روکش ما قابلیت چاپ عالی را برای طیف وسیعی از صنایع، از خرده فروشی گرفته تا داروسازی و مراقبت های بهداشتی فراهم می کنند. این محصولات هم برای چاپگرهای لیزری و هم برای جوهر افشان ایده آل هستند و برای چاپ و تبدیل بدون دردسر ، ویژگی های عالی تر از معمولی را ارائه می دهند.

برای یافتن اطلاعات فنی دقیق تر در مورد مواد و رویه های کاغذی بدون روکش ما کافیست تا لیست این محصولات را مطالعه و یا از کمک کارشناسان ما استفاده نمایید.

کاغذهای حرارتی مستقیم برای کیفیت و سرعت بالا

کاغذهای حرارتی مستقیم عمدتا در مناطق تدارکات ، خرده فروشی و استفاده نهایی غذا استفاده می شوند. در غذا ، آنها کیفیت چاپ عالی و مقاومت در برابر شرایط چالش برانگیز را با امکان افزودن اطلاعات متغیر ، مانند تاریخ انقضا ، وزن یا بارکد ، به برچسب در مراحل بعدی فرآیند ارائه می دهند. در خرده فروشی و لجستیک ، آنها به عنوان یک حامل کارآمد اطلاعات عمل می کنند و برچسب زنی سریع را امکان پذیر می کنند و جریان قابل اعتماد مواد را تضمین می کنند.

برای یافتن اطلاعات فنی دقیق تر در مورد مواد و رویه های کاغذ حرارتی مستقیم ما کافیست تا لیست این محصولات را مطالعه و یا از کمک کارشناسان ما استفاده نمایید.

کاغذهای بدون روکش برای جریان اطلاعات مطمئن

برای برچسب گذاری اطلاعات لجستیکی ، اداری و خرده فروشی ، برچسب های کاغذی بدون روکش نتایج چاپ عالی را ارائه می دهند و آنها را برای انتقال اطلاعات در سراسر زنجیره تامین ایده آل می کند. ما چندین ماده برچسب کاغذ بدون روکش برای چاپ اطلاعات متغیر مانند کنترل موجودی و برچسب های آموزش استفاده از محصولات ارائه می دهیم.

برای یافتن اطلاعات فنی دقیق تر در مورد مواد و رویه های کاغذی بدون روکش ما کافیست تا لیست این محصولات را مطالعه و یا از کمک کارشناسان ما استفاده نمایید.

کاغذهای بدون BPA و بدون فنل

مصرف کنندگان بیش از پیش به پایداری بسته بندی و همچنین تأثیر بالقوه آن بر سلامتی اهمیت می دهند. ما می توانیم به شما در پیشبرد بازی با محصولات بدون BPA کمک کنیم تا نیازهای امروز شما را برآورده کند. کاغذ برچسب بدون BPA را انتخاب کنید تا از استانداردهای صنعت مطلع باشید یا کاغذ برچسب حرارتی بدون فنل را انتخاب کنید تا استانداردهای آینده صنعت را شکل دهید. این امتیاز در بسیاری از صنایع مانند ولید فرآورده های خونی بصورت یک استاندارد بین المللی اجبار شده است.

عملکرد اقلیمی مثبت با RAFNXT+

عملکرد اقلیمی مثبت با RAFNXT+

UPM Raflatac RAFNXT+  اولین برچسب در جهان است که توسط Carbon Trust تأیید شده است تا به کاهش تغییرات آب و هوایی کمک کند. استفاده از قدرت جنگل ها، مسئولانه مدیریت شده و به شما کمک می کند تجارت خود را توسعه دهید ، نه رد پای کربن خود را.

برچسب زدن از نوع پایداری در محیط زیست

برچسب زدن از نوع پایداری در محیط زیست

حمایت از رشد مداوم جنگل ها هسته اصلی تجارت ما است. ما دائما در حال توسعه مواد و برچسب های جدید از منابع تجدید پذیر و با مدیریت پایدار هستیم. به عنوان مثال ، محدوده RAFNXT+ ما فراتر از جنگل زدایی است تا با رویکرد چرخه حیات جنگل های خود ، سرمایه های طبیعی را به طور فعال افزایش دهد. محدوده کربن مثبت به این معنی است که جنگل های منبع ما می توانند تا دو برابر دی اکسید کربن ساطع شده در طول فرآیند تولید را جذب کنند.

برچسب های کاغذی با قابلیت های اضافی

برچسب های کاغذی با قابلیت های اضافی

آیا به برچسبهای کاغذی نیاز دارید که بتواند به سطوح بسیار خشن، خمیده یا دیگر موضوعات چالش برانگیز بچسبد؟ آیا به برچسب مقاوم در برابر رطوب نیاز دارید که حتی در صورت غوطه ور شدن در آب یکپارچگی خود را حفظ کند؟ رویه های برچسب کاغذی ما را می توان با مواد تخصصی و برچسب هایی تولید نمود که در شرایط خاص بهترین عملکرد را ارائه نماید. رویه های کاغذی ما را می توان با چسب های قابل شستشو ترکیب کرد ، که باعث می شود مواد رویه در حین فرآیند بازیافت بازیابی شده و به شما در رسیدن به اهداف پایداری محصول و مسئولیت اجتماعی برند کمک نماید.

برای دریافت مشاوره تخصصی در مورد انتخاب مواد مناسب برچسب ، با کارشناسان ما صحبت کنید.

آماده سفارش دادن هستید؟

ما برچسبهای خود را بصورت رول و ورق به تمام کسب و کارهای چاپ و توسط انواع چاپگرهای برچسب در سراسر جهان می فروشیم.

برای دریافت مشاوره در مورد بهترین ترکیب مناسب مواد برای پوشش اهداف محصول و علامت تجاری خود همین حالا با کارشناسان ما صحبت کنید.