راهکارهای مواد شیمیایی

چاپ قابل‌اعتماد برچسب‌های محصولات شیمیایی با استانداردهای GHS

برچسب حمل و نقل، عنصر اصلی اطمینان از شناسایی و ردیابی آن برچسب‌های بطری‌ها یا بشکه‌های حاوی مواد شیمیایی، داده‌ها و نمادهای موردنیاز تحت مقررات استاندارد جهانی GHS (سیستم جهانی هماهنگ طبقه‌بندی و برچسب‌گذاری مواد شیمیایی) را بیان می‌کنند. چنین اطلاعاتی در مورد خطرات موجود در هنگام حمل‌ونقل و استفاده از محصول برای مردم و محیط‌زیست هشدار می‌دهند.

بنابراین بسیار مهم است که اطلاعات چاپ شده بر روی برچسب از لحظه چسباندن تا زمان بازیافت باقیمانده و تمیز شدن ظرف کاملاً خوانا باشد.

محدودیت‌های چاپ در برچسب‌زنی بسته‌های حاوی محصولات شیمیایی

چاپ بارکد، ترکیبات محصول، داده‌های ردیابی محصول و نمادهای GHS باید در برابر هرگونه آسیب‌دیدگی مقاوم باشد. محصولاتی که به هم مالیده می‌شوند، محلول‌هایی که ممکن است نشت کنند و … فضای ذخیره‌سازی زیادی را می‌طلبد، همگی این عوامل جوهر ریبون را در معرض فشار زیادی قرار می‌دهند.

گرما، سرما، رطوبت، حلال‌ها، قرارگرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش و موارد دیگری که همه جوهرها نمی‌توانند مقاومت کافی را داشته باشند. برچسبی که با استاندارد GHS مطابقت داشته باشد، نیاز به چاپ اطلاعات و نمادهای استاندارد قرمز و سیاه دارد. استفاده از ترکیب مرکب / برچسب دارای گواهی BS5609 و قابلیت 3 ماه غوطه‌وری در آب دریا عملکرد چسب، دوام چاپ و مقاومت در برابر سایش را تضمین می‌کند.

ریبون های اینکانتو برای چاپ برچسب با استاندارد GHS

با اتخاذ فرایند چاپ انتقال حرارتی، تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان مواد شیمیایی می‌توانند با اطمینان تمام نمادها و متون موردنیاز را چاپ کنند تا مطابق با الزامات GHS باشند. چاپگرهای حرارتی خاصی می‌توانند در دورنگ (قرمز و سیاه) در یک‌بار چاپ، سادگی، انعطاف‌پذیری و قابلیت اطمینان کاربر را ارائه دهند. ریبون های رزین سیاه یا رنگی از گروه AXR در ترکیب با برچسب‌های مصنوعی (PE ، PET ، PVC یا PP از نظر کیفیت چاپ و ویژگی‌های مقاومت، سازش بهینه را ارائه می‌دهند. در گروه محصولات اینکانتو، ریبون های انتقال حرارتی مشکی (AXR 7+ ، AXR 8 ، AXR 600 ، AXR 800 و ریبون های قرمز AXR 600R امکان چاپ قرمز و سیاه را مطابق با استاندارد GHS فراهم می‌کنند و سطح دوام چاپ را با ضوابط BS5609 ارائه می‌دهند.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Food Contact USA
null
Marine shipping (BS5609)

null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe
null
Print durability (UL)

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

چاپ مقاوم در مقابل حلال‌های شیمیایی


ریبون های مشکی و قرمز مطابق با استاندارد GHS/BS5609


ظرافت چاپ مناسب برای بارکدها و نمادها