راهکارهای برچسب گذاری

خوانایی داده‌ها را تضمین کنید.

معمولاً برچسب‌ها برای لیبلینگ بیشتر محصولات استفاده می‌شود. اما درصورتی‌که چسباندن برچسب غیرممکن یا نامطلوب باشد مانند مواردی از لباس، کیسه، تورهای میوه و سبزیجات، وسایل ورزشی و تفریحی و غیره. کارت‌ها و آویزه‌ها برای انتقال اطلاعات محصول (قیمت، اندازه، مبدأ، ترکیب، کاربرد و غیره) به خریدار و امکان نظارت بر آن از تولید تا فروش از طریق داده‌های ردیابی (بارکد، شماره سریال، تاریخ تولید) ، و غیره. اگر هر یک از عناصر این داده‌ها به‌خوبی چاپ نشده یا حین حمل آسیب‌دیده باشد، ممکن است مدیریت موجودی‌ها و معاملات را تضعیف نماید، ممکن است فروش محصول به خطر بیفتد و می‌تواند در هنگام تحویل کالا و عملکرد صندوق‌های فروش در زنجیره‌های عمده و خرده‌فروشی مشکلاتی ایجاد نماید که این طرف‌های تجاری، تولیدکنندگان را به دلیل مشکلات ناشی از عدم وجود مشخصات با کیفیت (کیفیت پایین یا مخدوش بودن) جریمه کنند. انتقال حرارتی یک فناوری چاپ است که به‌ویژه برای چاپ برچسب‌ها و کارت‌ها بسیار مناسب است. این فرایند می‌تواند برای چاپ با کیفیت بالای آرم، نماد، بارکد و جملات ترکیبی حرفی عددی در انواع رسانه‌های چاپی (کاغذ و مصنوعی) درحالی‌که دوام بسیار خوبی دارد، استفاده شود.

ریبون های اینکانتو برای چاپ تگ و کارت محصولات

ریبون های انتقال حرارتی از محدوده Wax و Wax-Resin برای چاپ این موارد توصیه می‌شود. ریبون های وکس دامنه ®AWR®/AWX با قدرت پوشش‌دهی عالی، عملکرد چاپی بهینه را برای کارت‌هایی با سطح خشن ارائه می‌دهند. این ترکیب یک راهکار برای تقاضاهایی است که در کنار کیفیت مطلوب به دنبال قیمت مناسب نیز هستند ارائه می‌دهد. برای کارت‌های کاغذی روکش‌دار و کارت‌های مصنوعی، ریبون های Wax-Resin ایدئال هستند محدوده ®AWR®/APX که به لطف کیفیت چاپ بالا و ویژگی‌های مقاومت برتر، خودنمایی می‌کنند. وضوح بالای چاپگر امکان چاپ نمودارها، آرم‌ها و بارکدهای با وضوح بسیار بالا را فراهم می‌کند.

گواهینامه ها و ضمانت ها:

محصولات توصیه شده در این گروه از ریبون ها حداقل با یکی از گواهینامه های زیر پشتیبانی می شوند.

null
REACH/SVHC
null
Halogens

null
Heavy Metals
null
Food Contact USA
null
Drug Master File
null
California Proposition 65

null
Food Contact Europe
null
Print durability (UL)

برای استفاده از محصولات ما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ از قسمت پرسش های متداول دیدن نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تخصص آرمور:

هزینه پایین چاپ

خوانایی بسیار بالای بارکدهای چاپی


مناسب برای انواع لیبل با فونتها و طرح های متفاوت